Współpraca - Biuro Rachunkowe, Księgowość - Kraków, Nowa Huta

Współpraca

Podpisując umowę z naszym biurem rachunkowym o świadczenie usług księgowych deklarują Państwo przekazywać miesięczne dowody księgowe (maksymalnie do 15 dnia każdego miesiąca) Dokumenty dostarczyć można do naszego biura luz zgłosić dogodny dla Państwa termin abyśmy mogli odebrać je osobiście w Państwa siedzibie.

Nasze biuro oszczędzając czas swoich klientów dopuszcza możliwość wysyłki dokumentów za pośrednictwem poczty lub przesyłek kurierskich. Wszystkie sporządzone przez nas dokumenty i deklaracje wysyłamy za pośrednictwem e-maila lub w inny - najbardziej dogodny dla Klienta sposób

Dokumenty księgowe Klienta Mogą być przechowywane w siedzibie biura rachunkowego. Natomiast w momencie gdy Klient zdeklarował w Urzędzie Skarbowym, iż będzie przechowywał w/w dokumentacje w siedzibie własnej firmy, lub innym zdeklarowanym miejscu biuro zobowiązuje się zwrócić dokumentację po dokonaniu miesięcznego zestawienia.  

Świadczymy usługi przez Internet. Jeżeli prowadzisz firmę poza miastem i masz dostęp do Internetu mamy dobra wiadomość - Wszystkie rozliczenia księgowe możemy wykonywać za pośrednictwem Internetu. Wysyłasz nam swoje zeskanowane dokumenty, następnie są one księgowane i drukowana jest pełna dokumentacja rachunkowa.

Dzięki temu zaoszczędzisz niezbędny w prowadzeniu firmy czas!

Po podpisaniu umowy, nasze biuro rachunkowe reprezentuje Klienta przed organami Urzędu Skarbowego i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Cały przebieg kontroli jest nadzorowany przez naszego pracownika a wynik kontroli jest przedstawiany naszemu Klientowi.

Dzwoń - +48 501 313 341

lubwyślij zapytanie używając naszego

WSPÓŁPRACA

Mamy specjalną ofertę dla nowych firm
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Kontakt

Biuro Rachunkowe "Accounts System"
mgr Renata Turecka
Tel.501313341
GG: 2881652
Skype: Renata Turecka
accounts@biuro-turecka.com.pl